Wolontariat: trwa kampania Młody Nobel

Studentów kierunków ścisłych i przyrodniczych zapraszamy do udziału w kampanii Młody Nobel, dzięki której mogą dzielić się swoją pasją z najmłodszymi. To dobry sposób na rozwój swoich zainteresowań i umiejętności interpersonalnych.

Studenci Uniwersytetu Kazimierza  Wielkiego od trzech lat biorą udział w kampanii Młody Nobel, której celem jest zachęcenie  dzieci i młodzieży z małych miejscowości do poszerzania wiedzy z zakresu nauk ścisłych.  Realizują jednodniowe autorskie pokazy i warsztaty z takich dziedzin jak: chemia, fizyka, astronomia, biologia, geografia, informatyka, kryminalistyka, matematyka czy mechatronika. Pokazują tym samym, że studiowany przez nich kierunek studiów jest ciekawy i fascynujący.

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego do udziału także w tegorocznej edycji. Akcja rozpoczyna się w kwietniu i potrwa do końca listopada. Każda uczestnik otrzymuje materiały dydaktyczne, wsparcie merytoryczne  oraz  szanse na zdobycie doświadczenia w realizowaniu i zarządzaniu projektami edukacyjnymi. Udział w projekcie jest poświadczony certyfikatem.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie. Zgłoszenia oraz wszelkie pytania proszę kierować na adres n.woderska@projektor.org.pl.