Rekrutacja: Najszersza oferta edukacyjna

Prawie 40 kierunków studiów i blisko 100 specjalności z obszarów nauk społecznych przyrodniczych, sportowych, artystycznych, humanistycznych, ścisłych i inżynierskich. Szeroki wachlarz możliwości rozwijania pasji w kołach studenckich i stowarzyszeniach, zapewniających niezależność działania i możliwość pogłębiania wiedzy w interesujących studenta obszarach.

Pamiętajcie, wspieramy Was nie tylko merytorycznie, ale również finansowo. Każdego roku Uniwersytet Kazimierza Wielkiego przeznacza 14 milionów złotych na wsparcie swoich studentów. Wśród nich są nie tylko stypendia socjalne, skierowane do studentów znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, ale także stypendia za osiągnięcia naukowe, artystyczne czy sportowe. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zwraca również część kosztów za mieszkanie.
Ale to nie wszystko. W ramach programów unijnych, realizowanych przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, możecie liczyć na dodatkowe stypendia i płatne staże, podczas których zdobędziecie doświadczenie zawodowe i przetrzecie szlaki przyszłej ścieżki zawodowej.

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego – Najlepszy Kierunek Na Studia

Zobacz ofertę edukacyjną Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego