Ranking: 27. miejsce UKW na 400 szkół wyższych

Czy wiecie że, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zajął 27. miejsce wśród 400 szkół wyższych w Polsce, w rankingu WPROST 2014 na najbardziej poszukiwanych studentów przez pracodawców. W rankingu tym jesteśmy bardziej skuteczni niż Uniwersytet Wrocławki czy Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy.

Ranking Wprost potwierdza, że nasz młody Uniwersytet rozwija się dynamicznie i dostosowując ofertę edukacyjną oraz szkoleniową do potrzeb studentów oraz wymagającego rynku pracy. Nasi studenci, oprócz lektoratów języka obcego odbywających w ramach programu zajęć mogą uczestniczyć w darmowych lekcjach m.in. języka włoskiego i niderlandzkiego. Działające przy UKW Centrum Kultury i Mediów prowadzi liczne szkolenia z zakresu komunikacji, mediacji oraz publicznych wystąpień, po których uczestnicy otrzymują certyfikaty.

Jesteśmy w czołówce polskich szkół wyższych w zakresie nauczania, szkolenia oraz dostosowywania programu kształcenia do wymogów rynku pracy. Sprawdź naszą ofertę i zobacz, co o Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego mówią jego studenci.

www.portalrekrutacyjny.ukw.edu.pl