Rzeczpospolita: absolwenci UKW poszukiwani

Zaczynasz studia i martwisz się, czy dostaniesz pracę? Zacznij studia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. U nas większość absolwentów otrzymuje pracę po pierwszych trzech miesiącach od ukończenia studiów. Dodatkowo, wg rankingu prestiżowego dziennika „Rzeczpospolita”, absolwenci Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego są najbardziej poszukiwanymi wśród absolwentów wszystkich uczelni w Bydgoszczy. Studiuj w Bydgoszczy i zostań w Bydgoszczy!

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zapewnia możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia już w trakcie studiów, tak cenionego przez pracodawców. Szkolenia prowadzone przez trenerów, warsztaty z doradcami zawodowymi i wreszcie spotkania z potencjalnymi pracodawcami już od pierwszego roku studiów. Studiuj i Pracuj! Buduj swoją ścieżkę kariery z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. UKW – Twój Najlepszy Kierunek Na Studia.
Zobacz ofertę edukacyjną Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego