Konkurs: sprawdź swoją wiedzę o NATO

Koło Naukowe Studentów Bezpieczeństwa Narodowego oraz Koło Naukowe Studentów Politologii ogłaszają: Konkurs wiedzy o NATO. Odbędzie się 12 maja 2014 r. , godz. 10.00 (Budynek Copernicanum, ul. M. Kopernika 1, sala 105).

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie do 9 maja 2014 r. zgłoszenia na adres: konkurs.wiedzyonato@gmail.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko uczestnika, nazwę uczelni(szkoły), kierunek i rok studiów (klasę).

Forma konkursu: test jednokrotnego wyboru wraz z krótkimi pytaniami otwartymi składający się z 25 pytań.
Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się podczas DNIA NATO organizowanego przez Koła Naukowe INP (12 maja br.) o godz. 13. Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez JFTC NATO w Bydgoszczy.

Uczestników konkursu zachęcamy do zapoznania się ze stronami oraz materiałami dostępnymi w Bibliotece Głównej UKW w Kąciku NatoCorner, a także informacjami o NATO na stronie: Ministerstwa Spraw Zagranicznych – www.msz.gov.pl oraz www.jftc.nato.int.
Wszelkie pytania dotyczące konkursu prosimy przesyłać na adres e-mail: konkurs.wiedzyonato@gmail.com

Konkurs odbywa się pod Patronatem Dowódcy Centrum Szkolenia Sił Połączonych Gen. Bryg. Wojciecha Grabowskiego.