Akcja: zbiórka książek dla 4 LO

Wspieramy akcję zbiórki książek dla biblioteki Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. „Żaku! Przeczytałeś? – Podaj dalej”.

Drodzy czytelnicy,

odpowiedzmy na apel bibliotekarzy, którzy pragną  wzbogacić księgozbiór przyjmując niezniszczone egzemplarze: lektur szkolnych, repetytoriów, książek przydatnych podczas przygotowań do egzaminu dojrzałości, publikacji naukowych i popularnonaukowych, ciekawych książek „do poczytania”.

Książki można zostawić w Punkcie Wypożyczeń Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (hol na parterze) w kolorowym pojemniku wykonanym przez uczniów szkoły.

Akcja potrwa do końca maja. Zebrane dary będą sygnowane specjalnymi znaczkami, by wyróżniały się w zbiorach biblioteki Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Wszystkim Darczyńcom dziękujemy!