Akcja: Studenci UKW dla gimnazjalistów

Studenci UKW z Koła Naukowego Prawo i Społeczeństwo zorganizowali akcję Wspólna Sztafeta w ZS w Sicienku. Wśród atrakcji dla uczniów znalazły się m.in. biały miś, dwa ognie, mecze międzyklasowe, turniej unihokeja, zawody taneczne oraz zajęcia z instruktorem fitness – Pauliną Karczewską.
Aktywne zajęcia UKW wsparła bydgoska policja, prezentując nowocześnie wyposażony radiowóz i wyposażenie obronne. W działaniach z młodzieżą najbardziej aktywni byli Monika Gryczka, Paulina Karczewska, Maria Mrotek, Monika Pik, Milena Płaczkiewicz, Maria Połomska, Angelika Rafalik i Adam Sokołowski. Dyrekcja szkoły na uroczystym apelu wręczyła studentom dyplomy i złożyła podziękowania. W realizacji tego trudnego zadania wspierali nas także pozostali członkowie KNPiS, w tym Marek Barszcz. Relacji z wydarzenia będzie można posłuchać w Radiu Uniwersytet.