Kariera: Atos zaprasza studentów UKW

Już 3 czerwca 2014 firma Atos po raz kolejny otwiera swoje drzwi dla studentów UKW. Tym razem otwieramy drzwi w działach: Cross-Functional Services i Service Management Center zatrudniających absolwentów różnych, również nietechnicznych kierunków.

Jedyne, co musisz zrobić to wysłać nam swoje CV oraz w dowolnej formie odpowiedzieć na pytanie: „co dla Ciebie oznacza thinking outside the box”?

Uwaga! Przedłużyliśmy termin nadsyłania aplikacji. Na zgłoszenia czekamy do 27 maja, pod adresem: drzwi_otwarte@atos.net

Pospiesz się! Liczba uczestników jest ograniczona. Na każdego uczestnika czekają upominki.

W czasie eventu nie tylko będziesz miał okazję usłyszeć, czym się zajmujemy i dlaczego warto do nas dołączyć. Dowiesz się również, jakie kreatywne inicjatywy powstają w naszych działach oraz weźmiesz udział w niezwykle ciekawych, interaktywnych warsztatach prowadzonych przez doświadczonego coacha!

Przyjdź i przekonaj się, jakie możliwości czekają na Ciebie w Atosie!
Więcej informacji na stronie pl.atos.net/kariera w zakładce Aktualności.