Konferencja: Aktualne problemy kultury fizycznej

Kultura fizyczna w świetle prawa, zarządzania i pedagogiki, czyli ogólnopolska konferencja naukowa pt. Aktualne problemy kultury fizycznej – aspekty prawne, ekonomiczne i pedagogiczne.

Kultura fizyczna w otoczeniu prawa, ekonomii i pedagogiki będzie tematem konferencji, która odbędzie się w czwartek 22 maja w Centrum Edukacji Kultury i Fizycznej i Sportu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy przy ul Sportowej 2 w Bydgoszczy. Konferencja naukowa „Aktualne problemy kultury fizycznej, aspekty prawne, ekonomiczne i pedagogiczne" jest organizowana przez Instytut Kultury Fizycznej oraz Instytut Prawa, Administracji i Zarządzania Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.
Konferencja została podzielona na 3 panele dotyczące odpowiednio prawa w sporcie, zarządzania oraz kultury fizycznej. Konferencja zgromadziła znakomitych naukowców związanych ze środowiskiem sportu m.in ks. prof. dr hab. Sławomira Fundowicza z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz prof. Jerzego Kosiewicza z AWF Warszawa.
Podczas obrad konferencyjnych referaty wygłosi ponad 30 osób reprezentujących różne ośrodki akademickie w Polsce (UW Warszawa, AWF Poznań, AWF Katowice, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, KUL Lublin, UMK Toruń).
Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji!