Koncert: dla Mamy w Filharmonii

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert: Dla mamy, koncert z nianią we wtorek 27 maja 2014 o godz. 19.00.

Podczas koncertu wystąpi Zbigniew Wodecki z zespołem: Zbigniew Stelmasiak, gitara, Paweł Twardoch, perkusja, Mirosław Wiśniewski, gitara basowa, Jarosław Zawadzki, fortepian. W programie m.in.: Zacznij od Bacha, Lubię wracać, Raj, Rodacy, Chałupy, Oczarowanie, Teatr uczy nas żyć.

Osoby, które zechcą przyjść z dziećmi na koncert, będą mogły zostawić dzieci na czas koncertu pod opieką wykwalifikowanych animatorów z UKW, studentów pedagogiki o spec. animacja społeczno-kulturowa.

Wyjątkową i miłą niespodzianką dla wszystkich Mam będzie bilet w formie eleganckiego karnetu, to idealny Prezent na Dzień Matki.

Od wielu lat Filharmonia uświetnia to, bodajże najmilsze i najpiękniejsze, święto wspaniałą muzyką, ale ten wieczór będzie wyjątkowy. Bowiem oferujemy meloman, którzy zdecydują się uczestniczyć w tym muzycznym wieczorze z dziećmi, wykwalifikowaną opieką nad ich pociechami, pełnioną na czas koncertu przez animatorów z UKW. Prosimy tylko o wcześniejsze zgłoszenie do kasy biletowej FP. Niekwestionowaną gwiazdą koncertu będzie Zbigniew Wodecki, lubiany i ceniony piosenkarz, kompozytor, aktor, prezenter telewizyjny - artysta, który przyciąga do siebie kolejne pokolenia Polaków zarówno głosem, jak i grą na skrzypcach czy trąbce.

Bilety do nabycia na www.ebilet.pl oraz w kasie biletowej FP.