Kurs i praca: pracownik służby informacyjnej

Studium Ochrony i Usług Detektywistycznych ABSOLWENT wraz z Biurem Karier UKW zaprasza na kurs w zakresie wykonywania zadań pracownika służby informacyjnej na imprezach masowych.

Ze względu na szeroką współpracę z licznymi agencjami ochrony, organizator po ukończeniu kursu gwarantuje znalezienie zatrudnienia (pracy tymczasowej jak i stałej).

Kurs dedykowany jest osobom poszukującym dodatkowego lub stałego źródła dochodu. Przeznaczony zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, które ukończyły 18. rok życia i nie są skazane prawomocnym wyrokiem sądu.

Kurs obejmuje zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną potrzebną do wykonywania pracy w ochronie imprez masowych np. meczów piłki nożnej, piłki siatkowej, żużlu, koncertów, festynów, targów, a także innych, których charakter ustawodawca obciążył rangą imprezy masowej.

Szkolenie kończy się zdobyciem nowych kwalifikacji potwierdzonych bezterminowym zaświadczeniem (zgodnym z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 sierpnia 2011 r. w sprawie wymogów, jakie powinni spełniać kierownik do spraw bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne, Dz.U. 2011 nr 183 poz. 1087).

Uzyskany certyfikat jest przydatny w przypadku ubiegania się o stanowisko funkcjonariuszy publicznych, a także wykonywania zawodów niezwiązanych ze służbami mundurowymi.

Szkolenie odbędzie się w wymiarze 12 godzin zajęć teoretycznych (piątek i sobota) oraz 12 godzin zajęć praktycznych w terminie ustalonym ze słuchaczami. Zajęcia praktyczne będą obejmowały między innymi elementy technik interwencyjnych, technik samoobrony, udzielania pierwszej pomocy czy ewakuacji osób uczestniczących w imprezie masowej.

Termin kursu:

• część I - piątek 13 czerwca 2014, godz. 9.00-15.00
  • część II - sobota 14 czerwca 2014, godz. 9.00-15.00

Koszt kursu: 300 zł Uwaga: ZNIŻKA dla studentów! - cena kursu 250 zł
Miejsce: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, ul. M. Kopernika 1, sala 202
Osoba kontaktowa ze strony organizatora: Jarosław Janikowski
Zapisy: e-mail jaroslaw_janikowski@wp.pl, lub tel. 665 543 227
Pod ten numer można także kierować wszelkie pytania dotyczące kursu.

Uwaga: Po ukończeniu kursu każdy uczestnik ma gwarantowany wyjazd na Przystanek Woodstock w charakterze Pracownika ochrony.