Sport: świetna forma studentów UKW w strzelectwie

Studenci UKW potwierdzają dobrą formę na Akademickich Mistrzostwach Polski w strzelectwie sportowym, które odbyły się w Krakowie w dniach 21-25 maja 2014 r. Bartosz Jasiecki wygrał zawody w swojej kategorii, zdobył maksymalną liczbę punktów, tym samym wyrównując rekord Polski.

Bartosz Jasiecki, student politologii zajął 1 miejsce w konkurencji Karabin Dowolny 60 strzałów leżąc - kończąc konkurencję z wynikiem 600/600 pkt. Ponadto zajął 2 miejsce w konkurencji Karabin Dowolny 3x40 strzałów oraz 4 miejsce w konkurencji Karabin Pneumatyczny 60 strzałów.

Marika Lutowska, studentka bezpieczeństwa narodowego zajęła 5 miejsce w konkurencji Pistolet Pneumatyczny 40 strzałów i 6 miejsce w konkurencji Pistolet Sportowy 30+30 strzałów.

Jakub Werys, zajął 2 miejsce w konkurencji Skeet 125 mężczyzn.

Te znakomite indywidualne wyniki zawodników UKW sprawiły, że w klasyfikacji końcowej uczelni Uniwwersytet Kazimierza Wielkiego  zajął 3miejsce z wynikiem 35 punktów.

Gratulujemy!