Impreza: Dni Instytutu Pedagogiki UKW

Dyrekcja Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ma zaszczyt poinformować Państwa o zbliżających się Dniach Instytutu Pedagogiki (11-12 czerwca 2014 roku).

Dni Instytutu rozpocznie II Sesja Naukowa Magistrantów i Licencjantów Instytutu Pedagogiki zorganizowana pod patronatem Prorektora ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia, dra hab. Mariusza Zawodniaka, prof. nadzw.. Zasadniczym celem Sesji jest wyłonienie najlepszego Magistranta i najlepszego Licencjanta Instytutu w bieżącym roku akademickim. Sesję zainauguruje gościnny wykład prof. dr hab. Doroty Klus-Stańskiej nt. Między populizmem a realiami. Pytania o skuteczność polskiej szkoły.

W ramach drugiego dnia zaplanowana została Sesja Naukowa Doktorantów. Spotkanie rozpocznie wykład nt. „Kon/teksty konstruowania rozwojowej teorii edukacyjnego działania w szkole wyższej” wygłoszony przez zaproszonego Gościa, dr hab. Bogusławę Dorotę Gołębniak, prof. DSW.

Popołudniową Kawiarnię pedagogiczną zainauguruje rozmowa z prof. dr hab. Teresą Hejnicką-Bezwińską w cyklu „Spotkania z Mistrzami. Reminiscencje - Refleksje – Rekomendacje”, a zakończy Wiosenny koncert w wykonaniu studentów Pedagogiki wczesnoszkolnej z wychowaniem muzycznym wg Edwina E. Gordona.

Szczegółowy program Dni Instytutu Pedagogiki w załączeniu.

Serdecznie zapraszamy do udziału!