Dyplomacja: Letni Uniwersytet na UKW

Wszystkie osoby zainteresowane tematyką dyplomacji lub wiążące swoją przyszłość z pracą w polskiej służbie zagranicznej zapraszamy na Letni Uniwersytet Dyplomacji!

Podczas tygodniowego szkolenia uczestnicy poznają zasady dyplomacji, pozyskają wiedzę - zarówno teoretyczną, jak i praktyczną - z zakresu dyplomacji publicznej, polskiej polityki zagranicznej oraz protokołu dyplomatycznego. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą osiągnąć sukces w dyplomacji lub służbie cywilnej.
Letni Uniwersytet Dyplomacji to oferta, której nie można przegapić!

Projekt jest realizowany przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Polski Instytut Dyplomacji oraz Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w dniach 7-11 lipca 2014 r. w Bydgoszczy. Wysoki poziom merytoryczny gwarantują zaproszeni do współpracy wykładowcy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz pracownicy Polskiego Instytutu Dyplomacji.
Projekt skierowany jest do studentów z Polski, jak i młodzieży polonijnej studiującej zarówno w kraju, jak i za granicą.

Zapraszamy na Letni Uniwersytet Dyplomacji! I Ty możesz zostać Dyplomatą!

Więcej na stronie Letniego Uniwersytetu Dyplomacji.