Konkurs: zaprojektuj swoje życie

Studentów oraz absolwentów UKW zapraszamy do udziału w konkursie Zaprojektuj swoje życie.

Jeśli:

• pragniesz wprowadzić zmiany w swoim życiu,
  • jesteś kreatywny i zależy Ci na rozwoju osobistym,
  • cenisz pasję, zaangażowanie i ciągłą pracę nas samym sobą

konkurs organizowany przez Biuro Karier jest właśnie dla Ciebie!

Przekonaj nas że powyższe stwierdzenia to prawda i prześlij swoje zgłoszenie.
Główną nagrodą jest zestaw multimedialny Life Architect „Zaprojektuj swoje życie i działaj”.

Autorem zestawu jest Michał Pasterski – coach, trener, przedsiębiorca, lider zespołu, który prowadzi bloga www.michalpasterski.pl oraz firmę szkoleniową Life Architect.

Konkurs polega na stworzeniu listu motywacyjnego, który przekona nas, że to TY powinieneś wygrać zestaw Life Architect „Zaprojektuj swoje życie i działaj ”.
Zestaw, który już niedługo może być Twój, zawiera m. in.:

• Arkusz nawyków, dzięki któremu wprowadzisz w swoje życie, nowe pożądane działania;
  • Karty przekonań, które dadzą Ci wsparcie w zmianie przekonań;
  • Mapy myśli, czyli Twój drogowskaz do tego co najważniejsze w merytorycznej części procesu;
  • Zeszyt ćwiczeń z zadaniami, które zaangażują Cię w proces projektowania wymarzonego życia;
  • płyty DVD z filmami, dzięki którym zdobędziesz cenną wiedzę.

Więcej informacji o nagrodzie znajdziesz na stronie: http://lifearchitect.pl/zaprojektuj-swoje-zycie/
Warunki uczestnictwa w konkursie:

• Posiadanie statusu studenta lub absolwenta UKW.
  • Posiadanie aktywnego konta w serwisie Biura Karier UKW (www.biurokarier.ukw.edu.pl) lub jego założenie.
  • Wypełnienie: Formularza zgłoszeniowego oraz krótkiej ankiety znajdującej się w załączniku.
  • Dostarczenie pracy konkursowej oraz wypełnionych: formularza zgłoszeniowego i ankiety.

Zgłoszenie należy dostarczyć e-mailowo na adres: biurokarier@ukw.edu.pl lub osobiście do Biura Karier, ul. J. K. Chodkiewicza 30, Bydgoszcz.

UWAGA: Zgłoszenia, które nie spełnią wszystkich warunków uczestnictwa nie będą brane pod uwagę.
Mała podpowiedź dla uczestników konkursu:

Oceniamy przede wszystkim Twoją kreatywność i prawidłową budowę listu motywacyjnego (zwróć uwagę na odpowiednią argumentację).

Poniżej umieszczamy link w którym znajdziesz wskazówki jak poprawnie sformułować list motywacyjny:
Spróbuj swoich sił! Być może dzięki temu odmienisz swoje życie:-).
Do dzieła.
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 23 czerwca 2014 r.!
Powodzenia! :-)

Szczegóły, formularz zgłoszenia i regulamin na stronie Biura Karier UKW.