Wolontariat: Projektor na wakacje

Nie masz pomysłu, jak wykorzystać swój wolny czas w wakacje? Fundacja Rozwoju Wolontariatu ma pomysł.

Możesz wiele zyskać! Poznasz ciekawych i pełnych pasji ludzi z całej Polski. Wywołasz niejeden uśmiech i pokażesz dzieciom, że nauka może być fascynująca! Odkryjesz, że wolontariat to nie tylko pomaganie. Rozwiniesz umiejętności pracy w grupie i sprawdzisz się jako lider. Poszerzysz praktyczną wiedzę z dziedziny, która Cię interesuje. Zainwestujesz w swoją przyszłość - zdobędziesz umiejętności, których szukają pracodawcy. W bezpiecznych warunkach opanujesz sztukę wystąpień publicznych. Przeżyjesz niezapomnianą przygodę.

Zasady programu

Do udziału w programie zapraszamy studentów, absolwentów (do roku od ukończenia studiów) oraz doktorantów. Zajęcia proponowane i realizowane przez wolontariuszy mają formę projektów edukacyjnych, dzięki czemu dzieci i młodzież uczą się przez doświadczenie. Projekty prowadzone są w oparciu o wcześniej przygotowane przez studentów scenariusze, których zakres tematyczny jest ustalany ze szkołą.

Program zwraca koszty dojadu studentów, szkoła przyjmująca zapewnia wyżywienie oraz nocleg przez cały okres projektu (5 dni). Placówki chętne na przyjęcie studentów znajdują się tutaj.

Kontakt i szczegółowe informacje:
Regionaly Koordynator Programu Projektor-wolontariat studencki, Nina Woderska, n.woderska@projektor.org.pl, tel 667 313 012