Przetarg: nieruchomość przy ul. Przemysłowej

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego ogłasza II nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości położonej, przy ul. Przemysłowej 34 w Bydgoszczy, gdzie Właścicielem gruntu jest Gmina Bydgoszcz, a jego wieczystym użytkownikiem i Właścicielem budynku jako odrębnej własności jest Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Przedmiotowej nieruchomości nie obciążają ograniczone prawa rzeczowe, prawa i roszczenia osób trzecich oraz jakiekolwiek ograniczenia w rozporządzaniu, z wyjątkiem wymogu uzyskania przez Uczelnię zgody Ministra Skarbu Państwa na sprzedaż nieruchomości, po wyborze Oferenta. Nieruchomość wystawioną na sprzedaż stanowi grunt o powierzchni 1,0357 ha, znajdujący się w obrębie nr 262 mapy ewidencyjnej miasta Bydgoszcz, oznaczony w ewidencji gruntów jako działka nr 1/14, zapisany w prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy księdze wieczystej nr BY1B/00079174/1.

Zabudowę działki tworzy jeden budynek biurowo-dydaktyczny o powierzchni użytkowej 4606,80 m2. Budynek jest jednopiętrowy, w niewielkiej części podpiwniczony. Budynek jest w dobrym stanie technicznym.

Uczelnia zastrzega sobie możliwość unieważnienia przetargu po wyborze oferenta w przypadku nieuzyskania zgody Ministra Skarbu Państwa na sprzedaż nieruchomości.

Oferty należy składać w Sekretariacie Kanclerza w Bydgoszczy, przy ul. J. K. Chodkiewicza 30, budynek C, pokój nr 108, w terminie do dnia 8 lipca 2014 r., do godz. 10:00.