Wioślarstwo: Studentki UKW w reprezentacji Polski

Studentki UKW Bydgoszcz znalazły się w reprezentacji Polski na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Wioślarstwie.

Trzy studentki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zakwalifikowały się do reprezentacji Polski na, mające się odbyć w dniach od 23 do 27 lipca 2014 r. w Varese (Włochy), Młodzieżowe Mistrzostwa Świata.

Monika Kowalska, która na co dzień trenuje w Bydgoskim Klubie Wioślarek, popłynie w dwójce podwójnej kategorii lekkiej, a o medale w czwórce podwójnej powalczą Monika Ciaciuch i Joanna Dittmann.

Trenujące w Lotto Bydgostii, Monika Ciaciuch i Joanna Dittmann, wywalczyły już w tym roku - również w czwórce podwójnej - brązowy medal podczas wioślarskich Mistrzostw Europy w Belgradzie.

Trzymamy kciuki za dobry występ naszych wioślarek!