Zmiany: Przeniesienie instytutów z ul. Przemysłowej

Jednostki UKW, działające do tej pory w obiekcie przy ul. Przemysłowej, zmieniły swoją lokalizację. Było to możliwe dzięki wyremontowaniu budynku przy ul. Poniatowskiego 12.

Instytut Nauk Politycznych (politologia, bezpieczeństwo narodowe, innowacyjność i zarządzanie sferą publiczną) w całości jest zlokalizowany przy ul. Poniatowskiego 12 - tel. 52 32 59 230. W tym obiekcie znalazł się również Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych (historia, stosunki międzynarodowe, regionalistyka europejska, turystyka krajoznawcza i kulturowa, zarządzanie dziedzictwem kulturowym i ochrona zabytków) – tel. 52 325 92 00.

Natomiast Instytut Prawa, Administracji i Zarządzania (kierunek: administracja) został przeniesiony do obiektu przy ul. Ogińskiego 16 tel. 52 32 36 743. Studenci tego kierunku zajęcia będą odbywać w obiekcie przy ul. Pl. Kościeleckich 8 i częściowo – przy ul. Jagiellońskiej 11.

Numery sal dydaktycznych zostaną podane na planach zajęć w terminie do 23 września. Naszym studentom i pracownikom życzymy owocnej nauki i pracy w nowych obiektach!