Studenci: Szkolenia dla I roku

Samorząd Studencki UKW zaprasza studentów I roku na obowiązkowe szkolenie przed rozpoczynającym się rokiem akademickim. Poznacie na nim prawa i obowiązki studenta, zasady panujące na uczelni czy też otrzymacie informacje o stypendiach.

Dla studentów I roku studiów licencjackich są one obowiązkowe. Zapraszamy na nie również studentów przyjętych na I rok studiów magisterskich, którzy chcą przypomnieć sobie takie informacje. Szkolenia odbędą się 30 września br. zgodnie z poniższym harmonogramem:

Wydział Pedagogiki i Psychologii – Aula Nova (ul. Chodkiewicza 30) – godz. 9.00-12.00 i 13.00-16.00
Wydział Humanistyczny – Biblioteka Główna UKW – godz. 10.00-13.00
Wydział Matematyki, Fizyki i Techniki – sala 27 przy ul. Chodkiewicza 30, Wydział Matematyki, Fizyki i Techniki , godz. 11.00-14.00
Wydział Nauk Społecznych i Administracji – Aula Atrium, godz. 12.00-15.00
Wydział Kultury Fizycznej, Zdrowia i Turystyki oraz Wydział Nauk Przyrodniczych – aula w Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Zdrowia (ul. Sportowa 2) – godz. 13.00-16.00
Instytut Edukacji Muzycznej – projekt zrealizowany zostanie w ramach zajęć organizacyjnych ze studentami.