Wykład: prof. M. Ogawa o muzyce w Japonii

W dniach 9 – 10 października Katedra Pedagogiki Muzyki UKW gościć będzie Profesora Masafumi Ogawę z Yokohama National University w Japonii.

Masafumi Ogawa jest profesorem edukacji muzycznej. W obszarze jego zainteresowań naukowych są studia porównawcze w zakresie analizy systemów edukacji muzycznej Japonii, Stanów Zjednoczonych oraz Europy. Jest przedstawicielem Japońskiego Towarzystwa Edukacji Muzycznej oraz Japońskiego Stowarzyszenia Badań na d Śpiewem.

Prof. M. Ogawa gościć w Katedrze Pedagogiki Muzyki będzie w ramach prowadzonych przez niego badań. W programie wizyty przewidziany jest także udział Prof. M. Ogawy w zajęciach ze studentami kierunku pedagogika wczesnoszkolna z wychowaniem muzycznym wg E.E. Gordona w Instytucie Pedagogiki oraz studentami Instytutu Edukacji Muzycznej. Zapraszamy na wykład otwarty prof. M. Ogawy nt. Edukacja muzyczna w Japonii. Wykład odbędzie się 9 października b.r. o godz. 17.00 w Auli Atrium UKW będzie prowadzony w języku angielskim z tłumaczeniem symultanicznym na język polski.