Gry: 33. Noc Planszówek

Wszystkich miłośników gier planszowych zapraszamy na 33. Noc Planszówek, która odbędzie się 27 września na UKW. To doskonała okazja do zabawy połączonej z integracją.

Gry planszowe powracają do łask i przybierają coraz bardziej wyszukane formy. Po okresie fascynacji wirtualnym światem, Polacy zaczynają powracać do spotkań w większym gronie i zabawie przy grach. Jedna z większych takich imprez organizowanych w Bydgoszczy odbywa się na naszej Uczelnię, dzięki współpracy Centrum Gier Pegaz i Uniwersyteckiego Centrum Kultury i Mediów oraz wykładowców i studentów kierunku humanistyka drugiej generacji.

33. Noc Planszówek odbędzie się 27 września w auli Copernicanum przy ul. Kopernika 1. Rozpocznie się o godz. 19:00 i potrwa do 2:30. Każdy z uczestników będzie mógł wybierać spośród 200 gier planszowych i karcianych. Bilety w cenie 15 zł można nabywać w dniu imprezy lub w sklepie CGP przy ul. Pod Blankami 6. Każdy uczestnik będzie miał też szansę na zdobycie gry w konkursie przygotowanym przez organizatorów. W trakcie tej edycji odbędą się eliminacje do mistrzostw Polski Carcassone. W budynku Copernicanum będzie otwarte jedynie tylne wejście, a dla naszych zmotoryzowanych gości zostanie udostępniony parking. Serdecznie zapraszamy!