Szkolenie: Rozwój systemu szkoleń antykorupcyjnych

Centralne Biuro Antykorupcujne od 2013 roku, w ramach unijnego Progrtamu Zapobiegania i Zwalczania Przestepczości (ISCE), prowadzi projekt pn. „Rozwój systemu szkoleń antykorupcyjnych”, zaplanowany na lata 2013-2014.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym, Centralne Biuro Antykorupcyjne uruchomi pierwszą w Polsce, ogólnodostępną, internetową platformę e-learningową, zawierającą szkolenia antykorupcyjne dedykowane przedstawicielom administracji publicznej, biznesu oraz młodzieży. Ta inicjatywa przyczyni się do podniesienia poziomu społecznej świadomości i percepcji korupcji oraz zachęci do podjęcia dyskusji nt. specyfiki przestępczości korupcyjnej i jej skali, skuteczności krajowego prawodawstwa oraz prowadzonej polityki antykorupcyjnej.
Szkolenie e-learningowe mają na celu przekazywanie  wiedzy w sposób przystępny, atrakcyjny wizualnie i przyjazny użytkownikowi platformy internetowej. Szkolenia przyjmą formą 3 bloków o tematyce tj.: korupcja w administracji publicznej, w biznesie a także społeczne skutki korupcji, jednakże zwracając uwagę na wielopłaszczyznowość zjawiska korupcji.

Gorąco zachęcamy do udziału we wszystkich modułach. Każdy z modułów zakończony będzie testem wiedzy, którego pomyślne zaliczenie, oprócz satysfakcji uczestnika, skutkować będzie stosownym certyfikatem.

Zapraszamy do odwiedzania stron :https://szkolenia-antykorupcyjne.edu.pl lub www.cba.gov.pl