Wolontariat: Dołącz do Projektora!

Jesteś studentem? Chcesz wziąć udział w prestiżowym programie społecznym, w którym swoją energię i zainteresowania zamienisz w kreatywne projekty edukacyjne? Marzysz o tym, by odwiedzić różne zakątki Polski, aby inspirować dzieci i młodzież do rozwoju, nauki i poszukiwania pasji? Zapraszamy do rejestracji!

Co możesz zrobić w PROJEKTORZE? Jeśli na przykład:
Świetnie znasz angielski? Możesz nauczyć dzieci więcej niż szkolne podręczniki!
Komputery to Twoje „środowisko naturalne”? Wiesz ilu młodych chłopaków ( i nie tylko!) marzy by poznać tajniki budowy i funkcjonowania robotów czy podstaw HTML’a?
Wiesz jak stworzyć chmury w słoiku czy sodową fontannę? Pokaż, że laboratorium chemiczne to miejsce gdzie można nie tylko wiele się nauczyć, ale również świetnie bawić!
To Ty decydujesz, jaki projekt chcesz zrealizować. My tworzymy platformę, dzięki której poznasz ludzi i zdobędziesz wiedzę odnośnie organizacji i przeprowadzania działań w ramach PROJEKTORA.

Zarejestruj się na naszej stronie!

PROJEKTOR – wolontariat studencki to Program społeczny stwarzający przestrzeń na twórczego działania. Miejsce, w którym możesz swoją energię i zainteresowania zmienić w kreatywne projekty edukacyjne. Działa on przy Fundacji Rozwoju Wolontariatu w Lublinie. Posiada jednak oddziały w całej Polsce – także w Bydgoszczy przy Uniwersytecie Kaziemierza Wielkiego!

Od początku istnienia programu w Bydgoszczy z sukcesem przeprowadziliśmy ponad  180 projektów, a więc dotarliśmy z naszą wiedzą i pasją i współpracowaliśmy z blisko 4 tysięcami osób (dzieci i młodzieży z małych miejcowości).

Kontakt:
Regionalny Koordynator Programu: Nina Woderska