Kariera: Dni Grupy PZU na UKW

Już 13 października 2014 r. na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego odbędą się Dni Grupy PZU, organizowane przez Biuro Karier UKW. Zapraszamy do kampusu głównego uczelniprzy ul. J. K. Chodkiewicza 30 w godz. 9.00-16.00.
Czekają na Was:

• gry i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,
  • symulator dachowania,
  • fotobudka akcji społecznej „STOP Wariatom Drogowym”,
  • stoisko z ofertami praktyk i staży - informacji udzielać będą pracownicy PZU.

Zwieńczeniem dnia będzie warsztat pt. „Aspekty profesjonalnej obsługi klienta”, który poprowadzi Tomasz Włodarczyk, Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych PZU SA.

- Sprzedaż to jeden z podstawowych a zarazem kluczowych obszarów biznesu. Wbrew pozorom specjaliści w tej dziedzinie są wyjątkowo cenieni i poszukiwani na rynku pracy. Chcesz wiedzieć jaki jest sekret sukcesu w sprzedaży? Weź udział w praktycznym warsztacie prowadzonym przez eksperta PZU, a dowiesz się jakie wyzwania czekają na praktykantów i stażystów w dziale sprzedaży, czym jest profesjonalna obsługa klienta, co wpływa na decyzje klientów i dlaczego tak ważna jest sztuka zadawania pytań.

Warsztat odbędzie się w godzinach 15.30-17.00 w sali 2.38 na I piętrze Biblioteki UKW, przy ul. K. Szymanowskiego 3.

Zapisy: Osoby zainteresowane udziałem w warsztacie prosimy o wysłanie zgłoszenia do Ambasadora Grupy PZU w Bydgoszczy na adres: robert.wieczkowski@gmail.com z podaniem roku i kierunku studiów oraz danych kontaktowych. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat.

Więcej o wydarzeniu na FB. Zapraszamy do udziału!