Akcja: Nie zapomnij o odblasku!

Wolontariusze ACW zawiązują więzy przyjaźni z nieformalną grupą Sławek i Przyjaciele i przyłączają się do akcji promującej noszenie odblasków.

Jak czytamy na stronie grupy "Sławek & Przyjaciele" to nieformalna grupa aktywnych i ambitnych ludzi. Wcale nie trzeba być członkiem jakiejkolwiek organizacji, żeby robić dobre rzeczy i realizować ciekawe pomysły i projekty.

Co więcej - przyjacielem Sławka może zostać każdy! A kiedy najlepiej zawiązywać przyjaźń? Podczas wspólnej akcji! Na taką zapraszają wszystkich studentów wolontariusze Akademickiego Centrum Wolontariatu UKW, którzy w najbliższy piątek na placu przed Domem Handlowym Drukarnia wezmą udział w akcji propagującej noszenie odblasków. Oprócz drużyny Sławka pojawią się także inne jednostki, więc będzie można wziąć udział nie tylko w happeningach, ale także przekonać się jak pokonuje się przeszkody w alkogoglach oraz ile odblasków potrzeba by zauważyć przechodnia.

Hasłem przewodnim dla studentów jest hasło wymyślone przez Wolontariuszkę ACW Anię, które brzmi: Wracasz o brzasku? Nie zapomnij o odblasku!

Zapraszamy 17 października (piątek) w godzinach 15.00-19.00 do udziału w akcji!