Praca: OFFerty 2014 już 23 października

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką zatrudnienia do udziału w Targach Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2014, które odbędą się 23.10.2014 r. w godz. 10.00-15.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka w Bydgoszczy.

Targi Pracy OFFerty to rozpoznawalna marka na bydgoskim rynku. Tworzy ją sześć największych uczelni wyższych w mieście. Targi są doskonałą okazją dla wszystkich odwiedzających na znalezienie ciekawej pracy oraz bezpośredni kontakt z pracodawcami poszukującymi pracowników i praktykantów. Przedsiębiorcom natomiast gwarantują dotarcie do szerokiego grona potencjalnych pracowników oraz zawiązanie kontaktów biznesowych.

Szczegółowa lista wystawców i inne informacje znajdują się na stronie targów.

Studenci UKW otrzymają zaświadczenia usprawiedliwiające nieobecność na zajęciach. Po zaświadczenie należy zgłosić się osobiście przy stoisku organizatora.