Warsztaty: Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?

Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery pod hasłem "Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?".

Przygotowaliśmy dla Was dwa warsztat oraz możliwość konsultacji z doradcą zawodowym.
Wtorek, 21.10.2014 r., godz. 14.15-16.45; Warsztat: „Jak budować swoją ścieżkę kariery, aby skutecznie znaleźć pracę?”
Środa, 22.10.2014 r., godz. 11.00-13.00, Konsultacje z doradcą zawodowym - specjalistą planowania kariery. Spotkania indywidualne.

Szczegółowe informacje znajdziecie w załączniku.

UWAGA:

• Warunkiem uczestnictwa w warsztatacie/spotkaniu z doradcą zawodowym jest posiadanie/założenie konta w serwisie www.biurokarier.ukw.edu.pl
  • Na wszystkie spotkania obowiązują zapisy e-mailowe (na adres biurokarier@ukw.edu.pl) do 20 października 2014 r.
  • Przy zapisywaniu na warsztat/spotkanie z doradcą zawodowym prosimy o podanie informacji: imię i nazwisko, numer telefonu, status (student/absolwent/nazwa kierunku).
  • Zapisując się na spotkanie z doradcą zawodowym prosimy o podanie tematów, które będą przedmiotem spotkania.
Studenci UKW otrzymają zaświadczenia usprawiedliwiające nieobecność na zajęciach. Po zaświadczenie należy zgłosić się osobiście przy stoisku organizatora.

W najbliższym czasie odbędą się kolejne warsztaty oraz spotkania z Pracodawcami.

29.10. 2014 r. zapraszamy Was do udziału w spotkaniu z przedstawicielami firmy Nokia. Szczegóły już wkrótce.