Horyzont 2020: Szkolenie na UKW

Regionalny Punkt Kontaktowy Programu Ramowego UE HORYZONT 2020 na Politechnice Gdańskiej oraz Biuro Współpracy Międzynarodowej UKW zaprasza na szkolenie pn. „Finansowanie badań i innowacji w Programie Ramowym UE HORYZONT 2020”, które odbędzie się 29 października 2014 w godz. 11:45– 14:00 w Sali Senatu UKW.

Szkolenie poświęcone będzie nowym możliwościom finansowania badań w programie ramowym Unii Europejskiej Horyzont 2020. Głównym celem szkolenia jest przedstawienie tematyki badawczej konkursów ogłoszonych w ramach programu Horyzont 2020. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną założenia, zasady uczestnictwa i składania wniosków projektowych w programie Horyzont 2020.

Spotkanie poprowadzą pracownicy Regionalnego Punktu Kontaktowego PR UE: Renata Downar-Zapolska i Magdalena Urbanowicz z Politechniki Gdańskiej. Szczegółowy program oraz formularz do rejestracji on-line znajdują się na stronie internetowej Biura Współpracy Międzynarodowej UKW: bwm.ukw.edu.pl. Rejestracja elektroniczna trwa do dnia  27 października 2014 r