Germanistyka: Stypendia DAAD

Przedstawicielka Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej (DAAD), mgr Yvonne Belczyk-Kohl, zaprasza studentów, absolwentów, doktorantów, młodych naukowców oraz naukowców wszystkich kierunków na spotkanie informacyjne. Uwaga! Znajomość języka niemieckiego w przypadku niektórych stypendiów nie jest wymagana!

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 03 XI 2014 roku, w sali 211, w budynku Katedry Germanistyki UKW przy ul. Grabowej 2, o godz. 15.00. Szczegółowych informacji udziela: Yvonne Belczyk-Kohl, M.A., przedstawicielka DAAD Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (kontakt: yvonne.belczyk-kohl@ukw.edu.pl, konsultacje: środa, godz.12.45 – 14.15 (pokój 200)

Informacje o ofercie stypendialnej DAAD dostępne również pod adresem www.daad.pl! Osoby ubiegające się o stypendium mogą sprawdzić swój poziom niemieckiego w teście online (szczegóły w załączniku).