Historia: Konkurs o Kazimierzu Wielkim

Interesujesz się historią, a postać króla Kazimierza Wielkiego, patrona naszego Uniwersytetu i czasy w których żył, nie są ci obce? To może być właśnie twoja szansa - zgłoś się do udziału w naszym Konkursie!

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i składa się z 3 etapów: eliminacji szkolnych, eliminacji międzyszkolnych oraz finału, do którego zostaną zakwalifikowani uczestnicy z najlepszymi wynikami.

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy organizuje Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach już po raz ósmy. Na zwycięzców tegorocznej edycji jak zawsze czekają cenne nagrody - w tym indeks na jeden z kierunków z oferty edukacyjnej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz nagrody rzeczowe i pieniężne.

Chcesz dołączyć do grona najlepszych? Przyłącz się do nas.Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.konkurs.ukw.edu.pl. Na zgłoszenia czekamy do 14 grudnia 2014 r.