Otrzęsiny: Studenckie po raz 10.

19 listopada 2014 r. zapraszamy na X edycję Otrzęsin Studenckich w Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka. W czasie tego wydarzenia wystąpią m.in. Grubson, raperzy Paluch i Zeus. Organizatorem wydarzenia jest Samoprząd Studencki UKW.

Bilety w przedsprzedaży będą kosztować 10 zł dla studentów (bez względu na uczelnię, wystarczy okazanie ważnej legitymacji przy wejściu na koncert), 20 zł dla pozostałych uczestników. W dniu koncertu bilety będą droższe o 10 zł. Bilety można nabyć w biurze Parlamentu Samorządu Studenckiego UKW ul. Łużycka 21 oraz w mobilnych punktach sprzedaży na terenie UKW, a także w kasach w czasie wydarzenia.

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego.

Więcej informacji: www.otrzesiny.bydgoszcz.pl