Kongres:  Studenci Miastu, Regionowi i Polsce.

Kongres: Studenci Miastu, Regionowi i Polsce.

Kolejny Kongres Kół Naukowych odbywający się na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, jest okazją do wymiany myśli i doświadczeń oraz nawiązania współpracy, co może okazać się szczególnie cenne w perspektywie działań długofalowych.

Kongres  również  i tym razem, cieszy się dużym zainteresowaniem studentów reprezentujących rozmaite kierunki, koła naukowe, a także uczelnie. W tegorocznej edycji Kongresu, która  odbywa się w dniach 13-14  listopada, udział bierze ponad pięćdziesiąt uczestników w tym przedstawiciele nie tylko bydgoskich uczelni, ale również Uniwersytetu Warszawskiego, Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie czy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Dzięki tematycznemu zróżnicowaniu kongres jest znakomitą okazją dającą możliwość monitorowania i opiniowania działalności kół. Kongres daje wgląd w rozmaite przedsięwzięcia młodych ludzi o charakterze naukowym, którą oczywiście należy wspierać i promować. Duże zainteresowanie wśród studentów Kongresem, z całą pewnością, odzwierciedla dążenia młodych ludzi do zdobywania umiejętności o charakterze naukowym oraz do podejmowania profesjonalnych badań naukowych.

Szczegółowy program znajduje się w załączniku.