Seminarium: Jak skutecznie wejść na rynek pracy

Zapraszamy na seminarium naukowe KU LEPSZEJ PRAKTYCE na temat: Przygotowanie studentów do efektywnego wejścia na rynek pracy w kontekście jakości realizowanych praktyk zawodowych. Seminarium odbędzie się 20 listopada 2014 r., w godz.: 10:00 - 14:00 w Sali Rady Wydziału Pedagogiki i Psychologii (parter, s. 24) przy ul. Chodkiewicza 30. Organizatorami są Zakład Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej oraz Studium Praktyk UKW.

Podczas seminarium będzie można wysłuchać referatów:

• Dr hab. K. Żuchelkowska, Prof. nadzw. Praktyki pedagogiczne i ich usytuowanie w koncepcjach kształcenia nauczycieli
  • Dr K. Wojciechowska, Dr M. Sobieszczyk Strategie organizowania dobrych praktyk pedagogicznych szansą podnoszenia ich jakości
  • Mgr K. Machalińska Rola placówki oświatowej w praktycznym przygotowaniu studenta do podjęcia pracy zawodowej
  • Mgr E. Ochocińska Realizacja praktyk zawodowych studentów pedagogiki wczesnoszkolnej na przykładzie Przedszkola Publicznego nr 6 w Zespole Szkół nr 8 im. H. Ch. Andersena w Bydgoszczy.
Seminarium zakończy się panelem dyskusyjnym z udziałem zaproszonych gości.