Dzień Otwarty UKW

Uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz wszystkie osoby zainteresowane rozpoczęciem studiów zapraszamy na Dzień Otwarty Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, który odbędzie się 6 marca br. w głównym kampusie naszej Uczelni przy ul. Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy. To najlepsza okazja do poznania oferty dydaktycznej UKW.

Dzień Otwarty UKW to warsztaty, pokazy i wykłady skierowane do przyszłych studentów. Część z nich dotyczy przygotowana do matury, co jest szczególnie ważne dla osób przystępujących do egzaminu dojrzałości już w maju. Poza częścią warsztatową, przygotujemy część targową, gdzie będziecie mogli porozmawiać ze studentami i wykładowcami o interesujących Was kierunkach.

Zapisywać się na warsztaty możecie za pośrednictwem formularza online. Dotyczy to zarówno grup zorganizowanych jak i osób indywidualnych. Więcej informacji udziela Dział Promocji i Biuro Prasowe UKW: tel. 52 34 19 177, e-mail: Sebastian.nowak@ukw.edu.pl.

Zapisy online na Dzień Otwarty UKW

Dołącz do wydarzenia na FB