Warsztaty: wokalne SLS

23 listopada 2014 r. o godz. 15.00 zapraszamy na warsztaty wokalne Speech Level Singing. Odbędą się w Szkole Muzycznej MUZOPOLIS przy ul. Chopina 28 w Bydgoszczy, odpłatność: 60 zł (wykład i indywidualna lekcja 30min.)

Wyjątkowa okazja, by wypróbować metodę Speech Level Singing i naszych zaprzyjaźnionych trenerów z prowadzącej zajęcia w całej Polsce VoiceandMore.  Speech Level Singing to najskuteczniejsza metoda nauczania śpiewu na świecie poparta takimi nazwiskami jak m.in : Michael Jackson, Stevie Wonder, Liza Minnelli, Kelly Clarkson, Barbra Streisand, Chester Bennington, Josh Groban, Lionel Ritchie, Ray Charles, Al Jarreau i wielu innych. Speech Level Singing to jednocześnie światowa organizacja kładąca ogromny nacisk na szkolenie trenerów wokalnych.
SLS - tradycja włoskiego bel canto użyta w nowoczesny sposób, oparta NIE na sile i abstrakcyjnych pojęciach, ale na konkretnej nauce, wiedzy i doświadczeniu. Pozwala na świadome i poprawne używanie rejestrów głosu rozwijając jego skale i moc w zdrowy oraz swobodny sposób. Metoda łącząca świat "rozrywki" i "klasyki" uczy pracy w różnych stylach poprzez poznanie zasad każdego z nich. SLS opiera się na wiedzy foniatrycznej i logopedycznej, dlatego skutecznie działa w rehabilitacji oraz relaksacji głosu, sprzyja leczeniu guzków śpiewaczych i niedomykalności strun głosowych. Efektem pracy metodą Speech Level Singing jest zdrowy głos używany świadomie w pełnej skali, bez załamań, problemów intonacyjnych, przeciążeń i chrypki.
Zapisy: Jolanta Gawryłkiewicz 602 466 347, info@fundacjakreatywnejedukacji.org.
Więcej o SLS na stronie voiceandmore.pl.

Organizatorzy: Fundacja Kreatywnej Edukacji, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Polskie Towarzystwo Edwina E. E. Gordona
Zapraszamy również do udziału w chórze MUZOPOLIS. Próby w każdą środę o godz.18.30.