Konkurs: Henkel Innovation Challenge

Henkel zaprasza studentów do wzięcia udziału w kolejnej edycji Henkel Innovation Challenge. Zadaniem konkursowym jest opisanie produktu, który będzie odpowiadała trendom konsumenckim w 2050 roku.

Konkurs skierowany jest do studentów 25 krajów, w tym Polski. Organizatorzy na zgłoszenia dwuosobowych zespołów czekają do 10 grudnia na stronie www.henkelchallenge.com. Zadaniem konkursowym jest opisanie produktu dla jednego z trzech sektorów działalności firmy Henkel (kosmetyków, środków piorących i czystości lub klejów, uszczelniaczy i technologii powierzchniowych), który będzie odpowiadała trendom konsumenckim w 2050 roku.

Zespół, który zwycięży otrzyma bilet na podróż dookoła świata o wartości 10 000 euro. Najlepsze zespoły będą miały okazję spotkać się także z dyrektorem generalnym Henkla i zaprezentować mu swoje propozycje.