Różany Bal Uniwersytecki

Już po raz trzeci Rektor UKW prof. dr hab. Janusz Ostoja-Zagórski zaprasza na Różany Bal Uniwersytecki, który odbędzie się 7 lutego 2015 r. godz. 20.00 w Hotelu „Pod Orłem”.

Do udziału w tym niezwykłym balu zapraszamy społeczność Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz naszych przyjaciół, sympatyków i przedstawicieli współpracujących instytucji. W programie znajdą się m.in. występ Bogdan Ciesielski Band, atrakcyjne menu oraz słodka niespodzianka o północy. Różany Bal Uniwersytecki wpisuje się w obchody Jubileuszu X-lecia powołania Uniwersytetu.

Motywem przewodnim Balu Uniwersyteckiego jest róża, kwiat o niezwykle bogatej symbolice. Róża symbolizuje bowiem nie tylko romantyczną miłość - za jej pośrednictwem można wyrazić również szacunek i wdzięczność. Jest atrybutem sympatii, czci oraz uwielbienia.

Cena: dla pracowników Uczelni - 200 zł, dla osób spoza Uniwersytetu 250 zł. Zarezerwowane i opłacone zaproszenia można już odbierać w Biurze Rektora UKW (Chodkiewicza 30, główny budynek, I piętro).
Kontakt: 504 083138. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.bal.ukw.edu.pl.

Zapraszamy!