Konferencja: Jakość w sporcie

Zapraszamy na II edycję Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej Jakość w Sporcie, która odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 15-16 stycznia 2015 r. jest kontynuacją szukania odpowiedzi dotyczącej poprawy wyników sportowców jak również działalności organizacji sportowych. Konferencja jest wspólnie organizowana przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego i Uniwersytet Mikołaja Kopernika.

Mamy przyjemność poinformować, że Komitet Naukowy postanowił, że w tym roku akademickim będą rozpatrywane następujące problemy:

• zarządzanie jakością w sporcie,
  • kariera dwutorowa - sportowiec-student i sportowiec-pracownik,
  • aspekty prawne, pedagogiczne i medyczne w kulturze fizycznej.

W trakcie konferencji będzie także miejsce na sesję plakatową, której zakres tematyczny jest tożsamy z wyżej zaprezentowanymi zagadnieniami.

Patrząc z perspektywy ożywionej dyskusji, która miała miejsce podczas pierwszej-toruńskiej edycji konferencji, liczymy że i w tym roku akademickim będą chcieli Państwo uczestniczyć i podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z zaprezentowaną tematyką. Celem Konferencji jest wymiana poglądów naukowców z praktykami, m.in. poprzez prezentację wyników badań, oraz zaprezentowaniu dobrych praktyk zarządzania w sporcie jak i koordynowaniu obowiązków nałożonych na sportowca (praca, studia).

Do udziału w Konferencji zapraszamy naukowców, przedstawicieli klubów sportowych oraz studentów i doktorantów.

Więcej o konferencji na stronie internetowej.