Global Game Jam już w weekend na UKW

Studenci i wykładowcy specjalizacji GAMEDEC-badanie i projektowanie gier na kierunku Humanistyka drugiej generacji na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zapraszają na Global Game Jam.

Lokalna edycja odbędzie się na terenie Biblioteki Głównej UKW w Bydgoszczy od 23 do 25 stycznia 2015. Po 48 h projektowania gry trafią pod ocenę jurorów, którzy wybiorą najlepszą.

Global Game Jam to największy na świecie Game Jam. GGJ obejmuje 48 godzinny hackathon polegającego na tworzeniu gier. Event odbywa się w tym samym czasie w wielu krajach na całym świecie. Jeśli masz umysł pełen pomysłów, posiadasz zdolności artystyczne, potrafisz programować, rysować, modelować, tworzyć muzykę, podkładać głos, czy nawet wycinać, konstruować, planować, pisać scenariusze to zapisz się na GGJ!

Zaproszenie kierowane jest do wszystkich, którzy ukończyli 15 lat - zarówno do hobbystów, jak i profesjonalistów. By zostać uczestnikiem Global Game Jam należy zapisać się na globalnej stronie GGJ. W celu uzyskania wstępu na bydgoską edycję, trzeba pobrać darmowy bilet z Global Game Jam @ UKW (do 22.01.2015 lub do wyczerpania biletów).

Bydgoską edycję GGJ organizują studenci i wykładowcy UKW:
Anna Kwapiszewska – lead organiser
Marcin Szypura – 2nd lead organiser
Mikołaj Sobociński, Michał Mochocki – Gamedec.UKW Staff

Szczegóły znajdują się pod linkiem: http://gamedec.ukw.edu.pl/ggj/

Kontakt: gamejamukw@gmail.com
Facebook Fanpage: Global Game Jam