Nauka: Zeszyt Studencki Kół Naukowych

Redakcja „Zeszytu Studenckiego Kół Naukowych Wydziału Prawa i Administracji UAM” zaprasza studentów działających w kołach naukowych do publikowania artykułów w piątym numerze czasopisma. Tematyka w zakresie prawa dowolna. O publikacji artykułu decydować będzie pozytywna recenzja od samodzielnego pracownika naukowego (tytuł co najmniej dr hab.).

W kwestii wymagań technicznych jakie musi spełniać artykuł:

• objętość: 8 stron (ok. 33 tys. znaków wraz ze spacjami i przypisami),
  • czcionka: Times New Roman rozmiar 11,
  • przypisy: Times New Roman rozmiar 10,
  • interlinia pojedyncza,
  • akapity 0,75 cm,
  • tytuł i podtytuły: Times New Roman rozmiar 12, pogrubione, wyśrodkowane; podtytuły numerujemy cyframi arabskimi.

Do tekstu należy dołączyć w osobnych plikach streszczenie w języku polskim i angielskim o objętości max 2 tys. znaków ze spacjami, słowa kluczowe (od 3 do 5) w języku polskim i angielskim oraz recenzję artykułu sporządzoną przez samodzielnego pracownika naukowego. Ponadto należy zamieścić przy nazwisku pełną nazwę koła naukowego, które się reprezentuje.

Termin oddawania gotowych i zrecenzowanych artykułów: 1 marca 2015 r.

Szczegółowe informacje dotyczące czasopisma są dostępne na stronie: zeszyt.amu.edu.pl.

Teksty, recenzje oraz ewentualne pytania można przesyłać na adres: zeszyt@amu.edu.pl.