Konkurs: Limeryki 2014-15 - wyniki

Ogłaszamy wyniki konkursu na angielski limeryki w roku 2014/2015, organizowanego przez Katedrę Filologii Angielskiej UKW. Jury w składzie: dr Jakub Lipski, dr Michael Oliver, dr Paweł Schreiber wybrało następujące limeryki jako zwycięskie w Konkursie Limeryk 2014-2015:

• kategoria uczniowie: Dagmara Moranowska, Uczennica ZSM - 8 LO w Bydgoszczy, klasa 3

Once there was Daga of Poland
Who wanted to live in Holland
The more she thought of it
The less she wanted it
So she'll always live in her homeland

• kategoria studenci UKW: Serafin Grabowski, Lingwistyka Stosowana język Angielski z językiem Arabskim, rok 2

On the cold face of earth grew a tree;
Upon it stumbled a feller - "I'll cut thee!"
As he prepared the hit
Over tree roots he tripped
And his head fell chopped-off by his swing.

• kategoria nauczyciele ponadgimnazjalni / wykładowcy UKW: mgr Waldemar Szefliński,  Instytut Neofilologii i Lingwistyki Stosowanej UKW, wykładowca

There once was a man called Dick McWhorter
Whose one leg was substantially shorter.
His other part though was pretty impressive
(Whose length other men found rather excessive).
Thus he had many a female supporter.

Przekazanie nagród książkowych zwycięzcom odbędzie się dnia 27 stycznia 2015 r. w budynku UKW na ulicy Grabowej 2 w Bydgoszczy, sala 5 (parter), godz. 12.30.

Zwycięzcom gratulujemy a uczestnikom dziękujemy!