Spotkanie: Klubu Miłosników Australii i Oceanii

Klub Miłośników Australii i Oceanii w Bydgoszczy zaprasza swoich członków i sympatyków na pierwsze w tym roku spotkanie klubowe. 26 stycznia Australia obchodzi swoje Święto Narodowe - Australia Day i fakt ten stał się inspiracją do nowego cyklu naszych spotkań pod tytułem "Antypody znane i nieznane", w którym prezentować będziemy - czasami z "przymrużeniem oka" - ciekawostki i zagadki związane z tym rejonem świata - głównie z Australią i Nową Zelandią. Autorem pierwszej prezentacji - "Australia znana i nieznana" jest Lech Olszewski.

Na spotkanie zapraszamy w ostatni wtorek miesiąca tj. we wtorek 27 stycznia 2015 r. o godz. 18.30 do klubokawiarni Szkoły Języka Angielskiego "International House" w Bydgoszczy przy ul. Piotrowskiego 6.

Wstęp wolny.