Bal: judoków na UKW

29 stycznia 2015 r. w studenckim klubie „Beanus” judocy naszego Uniwersytetu wspólnie z Sekcją Kultury Fizycznej zorganizowali Karnawałowy Bal Judo. Klub „Beanus” wypełniony został do ostatniego miejsca.

W trakcie spotkania wyróżnione zostały dwie studentki naszej Uczelni, Sylwia Wilczyńska i Ewelina Drumińska, które oprócz treningu judo prowadzą działalność naukową. Symboliczne upominki wręczał pan Prorektor d/s Dydaktycznych i Jakości Kształcenia profesor Mariusz Zawodniak.

Specjalne życzenia szampańskiej zabawy skierował do naszych judoków V-ce Przewodniczący Rady Miasta pan Jan Szopiński.

W trakcie balu „odnotowano” wystąpienia kabaretowe, natomiast całości dopełniał występ zespołu rockowego „The Foxtrot” złożonego z byłych i aktualnych judoków naszej Uczelni, z charyzmatyczną wokalistką Ewą Dudek

Wspaniała z zabawa trwała prawie do białego rana.