Biznes: Klaster Przemysłowy na UKW

12 lutego Bydgoski Klaster Przemysłowy organizuje spotkanie pn. "Perspektywy rozwoju współpracy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy z branżą narzędziowo-przetwórczą". Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.30 w budynku Copernicanum przy ul. Kopernika 1.

Spotkanie będzie poświęcone możliwościom współpracy naszej Uczelni z branżą narzędziowo-przetwórczą oraz oferty Laboratorium Badawczego Mikotoksyn, Laboratorium Katedry Inżynierii Materiałowej, Laboratorium Katedry Chemii i Technologii Poliuretanów oraz Laboratorium Instytutu Mechaniki i Informatyki Stosowanej dla lokalnej gospodarki.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są o kontakt do 10 lutego drogą mailową: biuro@klaster.bydgoszcz.pl lub telefonicznie pod nr tel. 52 585 91 52. Uczelnia oferuje bezpłatne miejsca parkingowe na parkingu przy ul. Kopernika 1.