Spotkanie: Ekonomista Ryszard Petru na UKW

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zaprasza 6 marca na spotkanie z ekonomistą Ryszardem Petru: Koniec wolnego rynku? Geneza kryzysu.

Od nowego roku akademickiego 2015/2016 oferta dydaktyczna UKW wzbogaci się o nowy kierunek - ekonomię. Z tej okazji symboliczny pierwszy wykład wygłosi jeden z największych autorytetów w Polsce w dziedzinie ekonomii, Ryszard Petru - Przewodniczący Towarzystwa Ekonomistów Polskich, w latach 1997 - 2000 doradca Leszka Balcerowicza, ówczesnego Ministra Finansów, autor publikacji na tematy gospodarcze, m.in. książki Koniec wolnego rynku? Geneza kryzysu (2014).

Zapraszamy studentów UKW, kandydatów na studia oraz wszystkich zainteresowanych tematyką ekonomiczną. Spotkanie z Ryszardem Petru jest organizowane w ramach Dnia Otwartego UKW.

Kiedy: 6 marca 2015 r. (piątek), godz.11.15-12.30
Gdzie: Aula Nova (ul. J. K. Chodkiewicza 30, budynek F, I piętro).
Na spotkanie obowiązują zapisy: www.dzienotwarty.ukw.edu.pl.