Praca: Zacznij karierę w Ikea

Jeżeli jesteś studentem z Bydgoszczy lub Torunia, chcesz dowiedzieć się więcej o IKEA i w najbliższym czasie podjąć pracę, weź udział w spotkaniu.

Osoby zainteresowane pracą w Ikea Bydgoszcz, zapraszamy na spotkanie  z przedstawicielami firmy 18 marca o godz.14.00 w auli Copernicanum przy ul. Mikołaja Kopernika 1 w Bydgoszczy. Marka Ikea zachęca przyjazną atmosferą pracy, ceni kreatywność i niestandardowe rozwiązania w działaniu. Elastyczność zatrudnienia w Ikea zachęca studentów do poczynienia pierwszego kroku  w zawodowej karierze. Firma również daje możliwość rozwoju zarówno w swoich sklepach, jak i w pozostałych spółkach: Biurze Zakupów, Centrum Dystrybucji, Centrach Handlowych, Centrum usług wspólnych (usługi księgowe i kadrowe dla całej Europy), Produkcji.

Zanim przyjdziesz, koniecznie do 10 marca wyślij swoje CV na adres ikea.bydgoszcz.kariera@ikea.com. Przewidywany czas otwarcia Ikea w Bydgoszczy – jesień 2015 rok.