Teatr Polski: Akcje Demokracje

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza dzieci wraz z rodzicami na warsztaty teatralne Akcje Demokracje, trakcie których podjęte zostaną najważniejsze tematy współczesnego życia społecznego takie jak: równość, inność, edukacja, protest, wybory, miasto, gender. Teatr w Bydgoszczy zaprasza do wspólnej zabawy, zadawania pytań i eksperymentów wokół haseł, które tylko pozornie wydają się niedziecięce.

Warsztaty pozwolą uruchomić nasze ciała, głosy, przestrzeń, będziemy tworzyć okazje do wzmacniania więzi i szukać znaczeń trudnych słów, poobserwujemysiebie w niecodziennych rolach i sytuacjach.Zapraszamy w każdą sobotę marca i kwietnia o godzinie 14.00 (dzieci w wieku 3-5 z rodzicami) oraz o 16.00 (dzieci w wieku 6-9 z rodzicami). Więcej informacji na stronie internetowej www.teatrpolski.pl . Zgłoszenia proszę przesyłać na adres bilety@teatr polski.pl (wstęp wolny-rezerwacja miejsc).