Wydarzenie: Dni Science Fiction

Klub Kancelaria, Instytut Filologii Polskiej i Kulturoznawstwa Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Klub Fantastyki PULSAR, Dyskusyjny Klub Filmów Fantastycznych GA GA, Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bydgoszczy, Kulturalni UKW, Studenci Wydziału Humanistycznego UKW oraz Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zapraszają na DNI SCIENCE FICTION: Filmy Ridley'a Scotta. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00 w sali kinowej Klubu Kancelaria przy ul. Przesmyk 1 w dniach od 16 do 18 marca 2015 r. W programie sense filmów Ridley'a Scotta "Obcy: ósmy pasażer Nonstromo" i "Łowca androidów" w wersjach reżyserskich oraz "Prometeusz" w wersji kinowej, prelekcje, dyskusje, wystąpienia gości z Instytutu Filologii Polskiej i Kulturoznawstwa UKW i Klubu Fantastyki PULSAR oraz mini wystawa makiet statków kosmicznych z "Gwiezdnych Wojen" przygotowanych przez Krzysztofa Wilczyńskiego. Wstęp jest bezpłatny! Zapraszamy także do udziału w konkursie! Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Konkurs DNI SCIENCE FICTION: w dniach od 16 do 18 marca 2015 r. przed seansami filmów zostaną rozlosowane nagrody z pośród osób, które wezmą udział w naszym konkursie i prawidłowo odpowiedzą na 3 pytania:

1. Jakiego koloru jest krew androida Ash'a z filmu "Obcy: ósmy pasażer Nonstromo"?
2. Kto jest autorem powieści "Czy androidy śnią o elektrycznych owcach?"?
3. Produktem której serii jest android David z filmu "Prometeusz"?

Prawidłowe odpowiedzi prosimy wysyłać na e-mail julian.waszak@kpck.pl do dnia 13 marca. Każdego dnia wydarzenia przed seansem filmu będzie losowana jedna nagroda. Jeżeli wylosowanej osoby nie będzie na sali, losujemy kolejną osobę itd. Warunkiem udziału w konkursie jest ukończenie 18 roku życia. Osoby, które biorą udział w konkursie są proszone o przyjście z dowodem osobistym niezbędnym do odebrania nagrody. Serdecznie zapraszamy!

Opiekun Kinowego Klubu Dyskusyjnego KAKADU
Julian Waszak