PAIDEIA I WSPÓŁCZESNOŚĆ - spotkanie z dr Józefem Oleksym, już 9 czerwca!

Katedra Filozofii Edukacji i Pedagogiki Kultury UKW zaprasza na osiemnastą odsłonę cyklu otwartych sympozjów naukowych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na Wydziale Pedagogiki i Psychologii pt. PAIDEIA I WSPÓŁCZESNOŚĆ. Debaty humanistyczne.

Spotkanie odbędzie się w dniu 9 czerwca 2008 roku o godz. 12.30, w Auli Nova, ul. Chodkiewicza 30.
Wykład wprowadzający na temat: CZŁOWIEK GLOBALNY A SPOŁECZEŃSTWO I NARÓD PRZYSZŁOŚCI (WYZWANIA EDUKACYJNE I POLITYCZNE) wygłosi Profesor Akademii Finansów w Warszawie dr Józef OLEKSY, Dziekan Wydziału Stosunków Międzynarodowych AF, były Premier RP, były Marszałek Sejmu RP.

Zapraszamy studentów, doktorantów, nauczycieli oraz pracowników naukowych. Po wykładzie i dyskusji odbędzie się seminarium dla gości nt. przyszłości misji uniwersytetu.
Debatę poprowadzi dr Monika Jaworska-Witkowska z Katedry Filozofii Edukacji i Pedagogiki Kultury UKW.

Zapraszamy!!!